Estella

estella

РОЗВИТОК - ми знаємо, що речі, як і люди - хорошими не народжуються, а стають такими в результаті наполегливої ​​роботи і постійного вдосконалення. Робота над кожним нашим виробом не припиняється ніколи. З року в рік вони стають кращими, ще простішими в збірці, ще надійнішими в експлуатації.

СТАБІЛЬНІСТЬ - унікальний підхід до виробництва, правильне управління і постійне нарощення потужностей. Постійний контроль витрат на логістику і транспорт.

ПОТЕНЦІАЛ - багато з рішень, які застосовуються сьогодні у виробництві меблів винайдені і освоєні тільки нами. Найважливіші з них запатентовані. У нас міцний колектив зі свіжими поглядами і безліччю нових ідей, маса завзятості і величезне бажання зробити навколишній світ зручнішим, кращим, красивішим! Все це нам подобається, і саме тому наш потенціал безмежний.

ПРОЕКТ "Естелла" - результат злиття інтересів кількох окремих компаній з іноземними інвестиціями та абсолютно різними напрямками. Від плазмового розрізу сталі до проектування і втілення найсміливіших ідей і концепцій в різних напрямках серійного виробництва.